Jakie wybrać spodnie dla szczupłych?

Nie tylko osoby z nadwagą mogą mieć problem z wyborem odpowiednich części garderoby. Także osoby bardzo szczupłe często długo zastanawiają się, jak właściwie się ubrać. Podajemy kilka wskazówek, gdy rzecz dotyczy.. spodni.

Spodnie rurki dla szczupłych kobiet

Wybieraj rurki

Jeśli jesteś bardzo szczupła, naprawdę możesz nosić rurki i podkreślać swoje kształty. Co więcej – masz pewność, że twoje nogi będą w nich wyglądać świetnie. Musisz tylko pamiętać o jednej, bardzo ważnej rzeczy – jeśli jesteś bardzo szczupła, do rurek musisz zakładać szeroką „górę”, czyli bluzkę, która nie przylega mocno do ciała. Duży wybór takich spodni znajdziesz na przykład na Allegro lub popularnych sklepach internetowych z odzieżą, np. Zalando.pl czy Top Secret.

Aplikacje i wiązania

Bardzo szczupła sylwetka jest dosyć wdzięcznym „materiałem” do ubrania. Możesz na przykład bez żadnych obaw zakładać spodnie, które posiadają mnóstwo aplikacji, przedarć czy są oryginalnie wiązane – wszystko to sprawi, że nogi będą wydawały się bardziej kształtne.

Spodnie rurki we wzory i z przedarciami

Unikaj czarnego

Jak powszechnie wiadomo, czarny wyszczupla – w twoim przypadku jest zatem raczej niekorzystny. Jeśli już pragniesz mieć czarny element na spodniach, niech łączy się on z innymi dodatkami – na przykład tworzy kratkę z odcieniami bieli.

Kolorowe spodnie rurki

Luźne, ale nie za duże

Jeśli chcesz nieco ukryć swoją szczupłą sylwetkę, oczywiście świetnym sposobem na to będzie założenie szerokich spodni. Pamiętaj jednak – słowo „szerokie” odnosi się tylko do nogawek! Na pupie i w biodrach spodnie muszą być dopasowane – w przeciwnym razie osiągniesz efekt noszenia ubrań „po starszej siostrze”.

Spodnie damskie - poszerzane nogawki

Warto wiedzieć

Zobacz też:

Kim jest szafiarka?

Biała szafa z ubraniami

Buty Maciejka - gdzie kupić i co to za firma?

Buty Maciejka 04091

Anekke - co to za firma i torebki?

Anekke logo

Organza - co to za materiał?

Organza w rolkach

Fotografia modowa - przewodnik od historii po praktyczne porady

Fotografia modowa - sesja zdjęciowa

Warto wiedzieć

Szorty damskie

Jak nosić szorty?
Moda

Wyróżniona porada

Ubiory w odważnych barwach

Jak łączyć kolory?
Moda