Jak robić wirtualne zestawy ubrań (stylizacje)?

Jeżeli często zastanawiasz się, w co się ubrać, możesz sprawdzić aktualne trendy w ubiorze i poszukać inspiracji w wirtualnych strojach, a nawet sama stworzyć stylizację z produktów dostępnych w znanych polskich sklepach internetowych.

Zestaw ubrań - wirtualna stylizacja

To wszystko możesz zrobić w serwisie społecznościowym dla kobiet SetStyle. Znajdziesz w nim potężny wybór sukienek, butów, torebek i innych dodatków do ubioru. Dzięki temu możesz stworzyć wiele kombinacji strojów na różne okazje, np. codzienne, wieczorowe, na imprezę, sportowe lub biznesowe.

Ubrania i dodatki pochodzą z różnych sklepów internetowych, na których możesz je również zamówić.

Jak zrobić zestaw?

Wystarczy wejść na tę stronę, a następnie wybrać odpowiadające Ci produkty i przeciągnąć je na biały obszar z lewej strony. Zmieniając położenie produktów i ich rozmiar, możesz tworzyć dowolne stylizacje.

Stworzony zestaw możesz zapisać i poddać ocenie społeczności modowej, dzięki czemu Twoje ostateczne zakupy mogą stać się lepsze lub może nawet swoim stworzonym strojem wyznaczysz nowe trendy w modzie.

Zobacz też:

Jakie wybrać spodnie dla szczupłych?

Spodnie rurki dla szczupłych kobiet

Nie tylko osoby z nadwagą mogą mieć problem z wyborem odpowiednich części garderoby. Także osoby bardzo szczupłe często długo zastanawiają się, jak właściwie się ubrać. Podajemy kilka wskazówek, gdy rzecz dotyczy.. spodni.

Kim jest szafiarka?

Biała szafa z ubraniami

Moda jest ważnym elementem życia od zarania ludzkich dziejów. Już w czasach starożytnych przykładaliśmy dużą wagę do zdobień tkanin, a rodzaj ubioru świadczył o statusie społecznym.

Warto wiedzieć

Szorty damskie

Jak nosić szorty?
Moda

Wyróżniona porada

Ubiory w odważnych barwach

Jak łączyć kolory?
Moda