Jak przygotować romantyczny wieczór?

Planujesz romantyczny wieczór, ale nie wiesz, jak go przygotować? Spokojnie – znamy kilka sposobów na to, by on był zachwycony!

Kobieta podczas romantycznego wieczoru z mężczyzną

Niezależnie od tego, czy zaplanowany wieczór macie spędzić w domu czy w teatrze, zadbaj o odpowiedni strój. Miłosny klimat wymaga chociaż odrobiny elegancji – w tym również w wyglądzie.

Romantyczny wieczór nie może odbyć się bez posiłku! Jeśli przygotowujesz kolację w domu, nie musisz specjalnie przygotowywać dania, którego oboje nie znacie. Miłym akcentem będzie przygotowanie jego ulubionego specjału – przy okazji oszczędzisz sobie stresu związanego z ewentualnym nieudaniem się nieznanej potrawy. Jeśli natomiast planujesz zaprosić swojego mężczyznę do restauracji – zamów wcześniej stolik!

Pyszna kolacja przy świecach jest zawsze dobrym rozwiązaniem – klasycznym i zwyczajnie… przyjemnym. Jeśli jednak planujesz coś „ekstra” (np. zabranie swojego mężczyzny na piknik pod rozgwieżdżonym niebem) przygotuj wszystko co do najmniejszego szczegółu… i zawsze miej w głowie plan „B”.

Zobacz też:

Jak poderwać kolegę z pracy?

Kobieta i mężczyzna w pracy

5 sygnałów ostrzegawczych w związku

Para w związku na przejażdżce rowerowej