Jakie są modne czapki damskie na zimę 2013/2014?

Dobierając swój zimowy wizerunek, nie można zapominać o bardzo ważnym elemencie – ciepłej czapce. Które modele będą modne w tym sezonie?

Kobieta w białej czapce zimowej

Duża, wełniana i ciepła

To idealna propozycja dla „zmarzlaków” – dzięki najnowszej propozycji projektantów mody mogą być oni nie tylko zabezpieczeni przed chłodem, ale i modni. W sklepach pojawiły się przeróżne modele wełnianych czapek – większość w chłodnych, raczej ciemnych kolorach.

Beret wraca do łask

Charakterystyczna czapka znowu jest w modzie – tym razem w znacznie cieplejszym wydaniu. Jeśli więc kochasz klasykę, tej zimy będziesz mogła modnie zaprezentować swoje upodobania.

Z daszkiem

Kolejna propozycja projektantów przeznaczona jest raczej dla tych, którzy bardziej zależy na modnym wyglądzie, niż na ogrzaniu głowy. Bo choć ocieplana czapka z daszkiem wygląda świetnie – nie można zakryć nią chociażby uszu.

Zobacz też:

Jak robić wirtualne zestawy ubrań (stylizacje)?

Zestaw ubrań - wirtualna stylizacja

Jeżeli często zastanawiasz się, w co się ubrać, możesz sprawdzić aktualne trendy w ubiorze i poszukać inspiracji w wirtualnych strojach, a nawet sama stworzyć stylizację z produktów dostępnych w znanych polskich sklepach internetowych.

Jakie wybrać spodnie dla szczupłych?

Spodnie rurki dla szczupłych kobiet

Nie tylko osoby z nadwagą mogą mieć problem z wyborem odpowiednich części garderoby. Także osoby bardzo szczupłe często długo zastanawiają się, jak właściwie się ubrać. Podajemy kilka wskazówek, gdy rzecz dotyczy.. spodni.

Kim jest szafiarka?

Biała szafa z ubraniami

Moda jest ważnym elementem życia od zarania ludzkich dziejów. Już w czasach starożytnych przykładaliśmy dużą wagę do zdobień tkanin, a rodzaj ubioru świadczył o statusie społecznym.

Warto wiedzieć

Szorty damskie

Jak nosić szorty?
Moda

Wyróżniona porada

Ubiory w odważnych barwach

Jak łączyć kolory?
Moda