Jak poderwać mężczyznę?

Jeżeli podoba Ci się pewien mężczyzna, ale nie do końca wiesz, jak zwrócić jego uwagę i wzbudzić sympatię, poznaj przydatne i sprawdzone porady.

Kobieta z mężczyzną na randce w restauracji

Wygląd – mężczyźni to wzrokowcy. Nie zwrócą uwagi na dziewczynę zaniedbaną i w luźnym dresie. Chcąc zrobić pierwsze dobre wrażenie na spotkanie załóż sukienkę z lekkim dekoltem, nie krótszą niż do połowy ud. Dekolt może uwidocznić Twoje wdzięki. Pamiętaj, aby nie przesadzić. Mężczyźni nie biorą na poważnie kobiet skąpo ubranych z biustem na wierzchu. Do sukienki koniecznie włóż szpilki. One wydłużą nogi i nadadzą Ci kobiecości. Rozpuść włosy.

Zapach – mężczyźni uwielbiają pachnące kobiety. Dobierz odpowiednie perfumy, a on Ci się nie oprze. Większość mężczyzn zapamiętuje zapach perfum. Wybierz subtelne i delikatne. Wystarczy, że użyjesz odrobinę za uszami i karkiem.

Makijaż tylko delikatny. Postaw na naturalność. Używaj kosmetyków, które podkreślą Twoje zalety. Jeśli posiadasz niedoskonałości, zatuszuj je. Dłonie pielęgnuj peelingami, żelami, balsamami i kremami. One stanowią Twoją wizytówkę.

Jeśli już będziesz wyglądała rewelacyjnie, to zwróć uwagę na zachowanie.

Zobacz też:

Jak sprawić, by on zaczął sprzątać?

Mężczyzna sporzątający w domu.

Jak zakończyć związek?

Związek przed rozstaniem

Jak radzić sobie z nudą w związku?

Nuda w związku kobiety z mężczyzną

Jak wzbudzić zazdrość w mężczyźnie?

Zazdrosny mężczyzna

Jak przekonać partnera do ślubu?

Termin ślubu

Jak przygotować romantyczny wieczór?

Kobieta podczas romantycznego wieczoru z mężczyzną

Jak poderwać kolegę z pracy?

Kobieta i mężczyzna w pracy

5 sygnałów ostrzegawczych w związku

Para w związku na przejażdżce rowerowej