Gdzie i jak najlepiej wziąć leasing?

Prowadzenie dużego przedsiębiorstwa wiąże się z nakładami finansowymi, które nie zawsze są możliwe. Posiadanie „pod ręką” gotówki na zakup linii produkcyjnej czy dodatkowych samochodów nie zawsze bywa konieczne.

Leasing

Jeśli prowadzisz firmę, zapewne słyszałeś, że alternatywą dla drogich zakupów może być też leasing. Jest to forma funkcjonująca na naszym rynku od dawna, a polega w przybliżeniu na możliwości korzystania z urządzeń, samochodów czy nieruchomości, które faktycznie nadal są własnością instytucji leasingowej. Jak najlepiej wziąć leasing?

  1. Przed podjęciem decyzji o zawarciu umowy, powinieneś zapoznać się z ofertą prezentowaną na konkretnych i wiarygodnych portalach finansowych. Jeśli potrzebny Ci samochód osobowy lub ciężarowy, możesz skorzystać z propozycji firmy leasingowej Get In Leasing, działającej na tej samej platformie, co renomowany Getin Bank. Proponowana oferta warunkowana jest wpłatą własną w wysokości 25% oraz rozłożeniem spłat leasingowych na 84 miesiące.
  2. Jeśli nie dysponujesz większą gotówką, powinieneś skorzystać z oferty firmy proponującej pojazdy używane. Ich ceny bywają niższe, a oferowane warunki leasingu korzystniejsze. Przykładowa oferta to propozycja Masterlease.
  3. W leasing możesz także wziąć maszyny przemysłowe a nawet nieruchomości, jednak w tym celu musisz znaleźć grupę kapitałowa, pod egidą której działa firma leasingowa zawierająca podobne umowy.
  4. Wybór właściwej propozycji i jej staranne przeanalizowanie pod kątem twoich możliwości skłania do wypełnienia wniosku przez Internet i oczekiwania na kontakt z konsultantem, który wyjaśni wszystkie zawiłości umowy oraz wskaże warunki jej zawarcia.

Zobacz też:

Jak wybrać faktoring dla firmy?

Firmowe spotkanie biznesowe

Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Kobieta wybierająca biuro rachunkowe przez internet

Gdzie i jak wziąć kredyt mieszkaniowy z dopłatami?

Para młodych osób zastanawia się nad kupnem mieszkania na kredyt

Jak wziąć kredyt mieszkaniowy z programem Mieszkanie dla młodych?

Młodzi ludzie z kluczem do mieszkania

Jak wziąć kredyt studencki?

Młodzi ludzie i pieniądze

Jak dobrze prowadzić budżet domowy, bez konfliktów?

Kobieta wrzucająca pieniądze do skarbonki, którą trzyma mężczyzna

Jakie prawa ma klient?

Kobiety / klientki po udanych zakupach

Jak zmniejszyć rachunki za wodę?

Mycie rąk wodą z kranu

Jak założyć własną działalność gospodarczą krok po kroku?

Zespół osób w firmie

Jak dostać zasiłek rodzinny?

Polskie pieniądze

Jak i gdzie wziąć szybko pożyczkę przez internet lub telefon?

Kobieta z telefonem komórkowym i laptopem