Jak i gdzie wziąć szybko pożyczkę przez internet lub telefon?

Często zdarzają się sytuacje, w których zachodzi konieczność dostępu do szybkiej gotówki. Brak oszczędności uniemożliwia ich wykorzystanie, a nie zawsze można pieniądze pożyczyć od rodziny czy bliskich osób.

Kobieta z telefonem komórkowym i laptopem

W takich przypadkach jedynym rozwiązaniem okazują się być pożyczki. Obecnie już nie trzeba wychodzić z domu, by mieć dostęp do szybkiej gotówki niemal od ręki. Wystarczy wykonać jeden telefon lub skorzystać z Internetu, by pieniądze dotarły na konto jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka przez internet

Pożyczka zaciągana przez internet jest coraz powszechniejszą opcją. By móc skorzystać z takiej oferty, należy wybrać konkretną firmę pożyczkową. Przykładowo, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty Wonga.pl, wejdź na stronę wonga.pl/jak-dziala i zapoznaj się z dokładnymi warunkami udzielania pożyczek. Dzięki temu rozwiejesz swoje wątpliwości.

Jak zaciągnąć pożyczkę internetową krok po kroku?

  1. Wejdź na stronę www wybranej firmy pożyczkowej.
  2. Wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki.
  3. Wypełnij formularz.
  4. Potwierdź swoje dane – w tym celu najczęściej należy dokonać symbolicznego przelewu z rachunku bankowego osoby ubiegającej się o pożyczkę.

Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, wówczas pożyczka może dotrzeć nawet w ciągu 15 minut. Wszystko jednak zależy od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie oraz dnia tygodnia czy godziny przelewu.

Ofertę pożyczki internetowej znajdziesz również na stronie pandamoney.pl. Jest to firma proponująca pomoc finansową z okresem spłaty zobowiązania wynoszącym maksymalnie 30 dni. Ciekawym rozwiązaniem udostępnionym na witrynie jest możliwość połączenia z portalem społecznościowym w celu zwiększenia wiarygodności wniosku.

Pożyczka przez telefon

Pożyczkę możesz zaciągnąć nie tylko za pośrednictwem Internetu, ale również telefonicznie. Taką możliwość daje coraz więcej firm pożyczkowych, a wśród nich ciesząca się zaufaniem firma Vivus.

Zgodnie z informacjami na stronie vivus.pl/howto, by zaciągnąć pożyczkę telefonicznie, wystarczy zadzwonić pod podany numer telefonu. Podczas rozmowy z konsultantem należy określić wysokość wnioskowanej kwoty, a także podać okres spłaty zobowiązania. O kolejnych krokach osoba zaciągająca pożyczkę zostanie poinformowana przez konsultanta. Niemniej jednak najczęściej należy dokonać symbolicznego przelewu z własnego konta bankowego, by potwierdzić tożsamość. Po pozytywnej weryfikacji, pożyczka trafia na konto pożyczkobiorcy – nawet jeszcze tego samego dnia.

Wybór firmy pożyczkowej ma znaczenie

Jeśli szykujesz się do zaciągnięcia pożyczki, warto przeanalizować oferty dostępne na rynku. Pamiętaj, że na rynku pojawia się coraz więcej tego typu podmiotów, jednak nie w każdym przypadku propozycja jest korzystna. Warto postawić na sprawdzone firmy pożyczkowe, które cieszą się zaufaniem i popularnością wśród pożyczkobiorców. Przy wyborze firmy należy wziąć pod uwagę to, czy na stronie internetowej w sposób jasny i czytelny przedstawione zostały dane związane z wartością zaciąganej pożyczki, okresem spłaty oraz całkowitą kwotą spłaty. Ważne jest, by pojawiała się także informacja o RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania. Są to istotne dane, które pozwolą oszacować faktyczne koszty zaciągnięcia pożyczki.

Na co można przeznaczyć kwotę z pożyczki?

Kwotę z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób spożytkujesz pozyskane środki finansowe. Może to być zakup nowego sprzętu AGD, sfinansowanie nieprzewidzianego zdarzenia losowego czy wakacyjny wyjazd.

Zobacz też:

Jak dostać zasiłek rodzinny?

Polskie pieniądze

Wasza rodzina ma niskie dochody? Możecie postarać się o zasiłek z Ośrodka Pomocy Społecznej. Sprawdź, czy taka pomoc Ci się należy.

Jak założyć własną działalność gospodarczą krok po kroku?

Zespół osób w firmie

Wiesz już na pewno – czas pójść na „swoje”. Najwyższy zatem czas… wziąć się do pracy. Co należy zrobić, by otworzyć własną działalność?

Jak zmniejszyć rachunki za wodę?

Mycie rąk wodą z kranu

Rachunki za wodę szokują cię swoją wysokością? Zmień to. Wystarczy kilka nowych nawyków, by zachować część pieniędzy w portfelu.

Jakie prawa ma klient?

Kobiety / klientki po udanych zakupach

Większość klientów nie zna swoich praw – a sprzedawcy ochoczo to wykorzystują. Dowiedz się, co możesz i zacznij korzystać ze swoich przywilejów.

Jak dobrze prowadzić budżet domowy, bez konfliktów?

Kobieta wrzucająca pieniądze do skarbonki, którą trzyma mężczyzna

Nie wyobrażacie sobie wspólnego konta? Oboje lubicie mieć odłożone, tylko swoje kwoty? Dowiedzcie się, jak prowadzić oddzielny budżet, by nie był on powodem konfliktów.

Jak wziąć kredyt studencki?

Młodzi ludzie i pieniądze

Nie chcesz obciążać rodziców kosztami swoich studiów? Weź kredyt studencki – podpowiadamy, co musisz zrobić, by go otrzymać.

Jak wziąć kredyt mieszkaniowy z programem Mieszkanie dla młodych?

Młodzi ludzie z kluczem do mieszkania

Choć program „Rodzina na swoim” dobiegł końca, rząd przygotował nową propozycję ułatwień kredytowych. Jakie są zasady programu „Mieszkanie dla młodych?”

Gdzie i jak wziąć kredyt mieszkaniowy z dopłatami?

Para młodych osób zastanawia się nad kupnem mieszkania na kredyt

Jeśli jesteś osobą młodą i niedawno zawarłeś związek małżeński oraz doczekałeś się potomka, zapewne marzysz o usamodzielnieniu, posiadaniu własnego kąta i odrobiny intymności. Poszukaj kredytu mieszkaniowego z dopłatą.

Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Kobieta wybierająca biuro rachunkowe przez internet

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy jednoosobowej lub rodzinnej i musisz prowadzić własną księgowość, często potrzebujesz w tej pracy pomocy. Może Ci ją zapewnić odpowiednie biuro rachunkowe.

Jak wybrać faktoring dla firmy?

Firmowe spotkanie biznesowe

Pośrednictwo handlowe znane jest od dawna i często wielkim producentom bardziej opłaca się sprzedać „na pniu” całą produkcję o kilka złotych taniej, niż szukać pojedynczych odbiorców na kilka opakowań.

Gdzie i jak najlepiej wziąć leasing?

Leasing

Prowadzenie dużego przedsiębiorstwa wiąże się z nakładami finansowymi, które nie zawsze są możliwe. Posiadanie „pod ręką” gotówki na zakup linii produkcyjnej czy dodatkowych samochodów nie zawsze bywa konieczne.

Jakie są produkty finansowe dla firmy?

Raport finansowy

Istnienie firmy jest uzależnione nie tylko od produkcji, ale również od obrotu gotówkowego. Nie każde przedsiębiorstwo ma charakter wytwórczy, dlatego większość z nich korzysta z produktów finansowych oferowanych przez banki.

Jak się ubezpieczyć przez Internet?

Ubezpieczenie przez internet

Ubezpieczenie w wielu wypadkach bywa obowiązkowe, ale istnieją tez takie dziedziny, w których ty sam chcesz zabezpieczyć swoje mienie, zdrowie czy rodzinę i poszukujesz najkorzystniejszego rozwiązania w sieci.

Co to jest walutowa platforma transakcyjna?

Zbiór różnych walut

Terminologia związana z rynkiem finansowym bywa bardzo skomplikowana i często trudniejsza do zrozumienia niż zawiły język prawniczy. Jednym z takich nie do końca rozumianych terminów jest walutowa platforma transakcyjna.

Czym są inwestycje alternatywne?

Kolorowa tablica z danymi finansowymi

Jeśli jesteś posiadaczem wolnej gotówki i chcesz ją zainwestować, aby nie traciła na wartości, a wręcz przeciwnie, przynosiła zyski najczęściej decydujesz się na długoterminową lokatę lub wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe.

Czy warto inwestować w lokaty strukturyzowane?

Graf pomyślnego inwestowania

Inwestowanie wolnych środków to dobry sposób na stosunkowo łatwe zarobienie pieniędzy, oczywiście przy maksymalnym ograniczeniu ryzyka. Jednym ze sposobów zarabiania są stosunkowo nowe lokaty ustrukturyzowane.

Jaki rachunek inwestycyjny wybrać?

Podjęcie decyzji dotyczącej finansów

Pierwsze kroki na rynku inwestycyjnym zazwyczaj wiążą się z wieloma wątpliwościami, a jeśli nie jesteś dobry w tej branży z pewnością potrzebujesz wsparcia i dużej wiedzy, jak zaczynać, aby nie stracić.

Jakie obligacje najlepiej kupić?

Rozmowa z doradcą w sprawie kupna

Zaplanowałeś zakup obligacji, ale masz problem z wyborem tych właściwych? Z pewnością jesteś stałym klientem jakiegoś banku, więc zastanów się, czy nie skorzystać z pomocy pracującego w nim doradcy.

Jak zacząć inwestować w fundusze inwestycyjne?

Analiza funduszy inwestycyjnych

Posiadasz nieco zbędnej gotówki i chcesz zacząć ją inwestować? Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie mogą być fundusze inwestycyjne, będące nowoczesną formą oszczędzania i sposobem na praktyczne wykorzystanie środków.

Jak inwestować w obligacje?

Graf inwestycyjny

Posiadasz w domu lub na koncie zaoszczędzoną kwotę gotówki? Zamiast trzymać ją latami gromadząc oszczędności, możesz spróbować na niej zarobić dokonując odpowiedniej inwestycji. Jednym z popularniejszych sposobów jest kupowanie obligacji.