Jak i gdzie wziąć szybko pożyczkę przez internet lub telefon?

Często zdarzają się sytuacje, w których zachodzi konieczność dostępu do szybkiej gotówki. Brak oszczędności uniemożliwia ich wykorzystanie, a nie zawsze można pieniądze pożyczyć od rodziny czy bliskich osób.

Kobieta z telefonem komórkowym i laptopem

W takich przypadkach jedynym rozwiązaniem okazują się być pożyczki. Obecnie już nie trzeba wychodzić z domu, by mieć dostęp do szybkiej gotówki niemal od ręki. Wystarczy wykonać jeden telefon lub skorzystać z Internetu, by pieniądze dotarły na konto jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka przez internet

Pożyczka zaciągana przez internet jest coraz powszechniejszą opcją. By móc skorzystać z takiej oferty, należy wybrać konkretną firmę pożyczkową. Przykładowo, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty Wonga.pl, wejdź na stronę wonga.pl/jak-dziala i zapoznaj się z dokładnymi warunkami udzielania pożyczek. Dzięki temu rozwiejesz swoje wątpliwości.

Jak zaciągnąć pożyczkę internetową krok po kroku?

  1. Wejdź na stronę www wybranej firmy pożyczkowej.
  2. Wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki.
  3. Wypełnij formularz.
  4. Potwierdź swoje dane – w tym celu najczęściej należy dokonać symbolicznego przelewu z rachunku bankowego osoby ubiegającej się o pożyczkę.

Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, wówczas pożyczka może dotrzeć nawet w ciągu 15 minut. Wszystko jednak zależy od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie oraz dnia tygodnia czy godziny przelewu.

Ofertę pożyczki internetowej znajdziesz również na stronie pandamoney.pl. Jest to firma proponująca pomoc finansową z okresem spłaty zobowiązania wynoszącym maksymalnie 30 dni. Ciekawym rozwiązaniem udostępnionym na witrynie jest możliwość połączenia z portalem społecznościowym w celu zwiększenia wiarygodności wniosku.

Pożyczka przez telefon

Pożyczkę możesz zaciągnąć nie tylko za pośrednictwem Internetu, ale również telefonicznie. Taką możliwość daje coraz więcej firm pożyczkowych, a wśród nich ciesząca się zaufaniem firma Vivus.

Zgodnie z informacjami na stronie vivus.pl/howto, by zaciągnąć pożyczkę telefonicznie, wystarczy zadzwonić pod podany numer telefonu. Podczas rozmowy z konsultantem należy określić wysokość wnioskowanej kwoty, a także podać okres spłaty zobowiązania. O kolejnych krokach osoba zaciągająca pożyczkę zostanie poinformowana przez konsultanta. Niemniej jednak najczęściej należy dokonać symbolicznego przelewu z własnego konta bankowego, by potwierdzić tożsamość. Po pozytywnej weryfikacji, pożyczka trafia na konto pożyczkobiorcy – nawet jeszcze tego samego dnia.

Wybór firmy pożyczkowej ma znaczenie

Jeśli szykujesz się do zaciągnięcia pożyczki, warto przeanalizować oferty dostępne na rynku. Pamiętaj, że na rynku pojawia się coraz więcej tego typu podmiotów, jednak nie w każdym przypadku propozycja jest korzystna. Warto postawić na sprawdzone firmy pożyczkowe, które cieszą się zaufaniem i popularnością wśród pożyczkobiorców. Przy wyborze firmy należy wziąć pod uwagę to, czy na stronie internetowej w sposób jasny i czytelny przedstawione zostały dane związane z wartością zaciąganej pożyczki, okresem spłaty oraz całkowitą kwotą spłaty. Ważne jest, by pojawiała się także informacja o RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania. Są to istotne dane, które pozwolą oszacować faktyczne koszty zaciągnięcia pożyczki.

Na co można przeznaczyć kwotę z pożyczki?

Kwotę z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób spożytkujesz pozyskane środki finansowe. Może to być zakup nowego sprzętu AGD, sfinansowanie nieprzewidzianego zdarzenia losowego czy wakacyjny wyjazd.

Zobacz też:

Jak dostać zasiłek rodzinny?

Polskie pieniądze

Jak założyć własną działalność gospodarczą krok po kroku?

Zespół osób w firmie

Jak zmniejszyć rachunki za wodę?

Mycie rąk wodą z kranu

Jakie prawa ma klient?

Kobiety / klientki po udanych zakupach

Jak dobrze prowadzić budżet domowy, bez konfliktów?

Kobieta wrzucająca pieniądze do skarbonki, którą trzyma mężczyzna

Jak wziąć kredyt studencki?

Młodzi ludzie i pieniądze

Jak wziąć kredyt mieszkaniowy z programem Mieszkanie dla młodych?

Młodzi ludzie z kluczem do mieszkania

Gdzie i jak wziąć kredyt mieszkaniowy z dopłatami?

Para młodych osób zastanawia się nad kupnem mieszkania na kredyt

Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Kobieta wybierająca biuro rachunkowe przez internet

Jak wybrać faktoring dla firmy?

Firmowe spotkanie biznesowe

Gdzie i jak najlepiej wziąć leasing?

Leasing

Jakie są produkty finansowe dla firmy?

Raport finansowy

Jak się ubezpieczyć przez Internet?

Ubezpieczenie przez internet

Co to jest walutowa platforma transakcyjna?

Zbiór różnych walut

Czym są inwestycje alternatywne?

Kolorowa tablica z danymi finansowymi

Czy warto inwestować w lokaty strukturyzowane?

Graf pomyślnego inwestowania

Jaki rachunek inwestycyjny wybrać?

Podjęcie decyzji dotyczącej finansów

Jakie obligacje najlepiej kupić?

Rozmowa z doradcą w sprawie kupna

Jak zacząć inwestować w fundusze inwestycyjne?

Analiza funduszy inwestycyjnych

Jak inwestować w obligacje?

Graf inwestycyjny