Czy on zdradza?

Jeżeli masz podejrzenia, że Twój partner Cię zdradza, przyjrzyj się dokładnie jego zachowaniom. Możesz z nich wiele odczytać.

Zdrada mężczyzny

1. Partner unika Twojego wzroku podczas rozmowy?

2. Wydaje Ci się, że tracisz z partnerem kontakt?

3. Nagle przejawia zainteresowanie nowym hobby?

4. W domu pojawiają się nowe przedmioty, które do niego nie pasują: książki, biżuteria, itp.?

5. Ma mniej czasu dla Ciebie? Wraca późno, pracując do nocy?

6. Bez powodu przynosi Ci prezenty, choć nigdy tego nie robił?

7. Unika Twojego dotyku, choć wcześniej od tego nie stronił?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś TAK, istnieją podejrzenia, że to może być zdrada. Pamiętaj jednak, by szybko nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Zobacz też:

Jak przetrwać zdradę?

Przetrwanie zdrady

Jeżeli dowiedziałaś się, że zostałaś zdradzona przez partnera, nie możesz zamykać się w sobie, a tym bardziej wyładowywać złości na bliskiej Ci osobie. Musisz przetrwać zdradę. W jaki sposób?

Małżeństwo a konkubinat?

Małżeństwo albo konkubinat

Wolny związek tylko pozornie przypomina małżeństwo. Pamiętaj, że Twoje prawa jako partnerka są nieco inne niż prawa żony. O czym musisz wiedzieć?

Jak się kłócić?

Sprzeczki uzdrawiają związek w małżeństwie

Spięcia, konflikty, czy drobne kłótnie zdarzają się w każdym małżeństwie, czy innym związku.

Jak przetrwać kryzys w związku?

Próby zażegnania kryzysu w związku

Jeśli się kłócić to mądrze. A jak doprowadzić spór do końca i „wyjść z niego cało”?

Jak być szczęśliwym w związku?

Małżeńskie szczęście

Chcesz zawsze być i czuć się kochaną w związku? Zgodni żyć ze swym partnerem? Oto „przepis” na małżeńskie szczęście.

Skąd ból po stosunku?

Ból po stosunku

Od dłuższego czasu po zakończonym stosunku seksualnym odczuwasz ból w okolicach intymnych? Zastanawiasz się, czym jest to spowodowane i jak sobie pomóc? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

Wakacyjny romans - czy warto?

Wakacyjny romans dwojga ludzi

Wiele jest kobiet, które w swoim życiu chciałyby przeżyć coś ekscytującego. Dlatego część pań decyduje się na romanse. Szczególnie te wakacyjne. Czy jednak warto angażować się w taki związek?

Co po rozwodzie?

Rozwód – metafora

Rozpad związku małżeńskiego zawsze jest bolesnym przeżyciem. Nie warto jednak pozostawać na zawsze w cierpieniu. Co zatem można zrobić?

Jak ożywić związek?

Związek dwojga ludzi

Jeżeli w Twoim małżeństwie zaczyna się coś psuć, nie należy się poddawać. Nawet najbardziej zagrożony związek można uratować. Oto kilka porad.

Jak opóźnić wytrysk?

Wytrysk

Bardzo często zdarza się tak, że podczas zbliżeń to mężczyzna znacznie szybciej osiąga orgazm. Dlatego też wielu panów poszukuje rozwiązań, dzięki którym można byłoby opóźnić wytrysk. Jakie są możliwości?

Jak poradzić sobie z zazdrością?

Zazdrosna kobieta

Jesteś zazdrosna o swojego partnera? Gdy tylko pojawia się na horyzoncie jakaś koleżanka, z którą partner rozmawia czujesz złość? Dowiedz się, jak z tym walczyć.

Jak zrobić dobre wrażenie na chłopaku?

Dobre wrażenie

Wybierasz się na randkę z mężczyzną, na którym szczególnie Ci zależy? Chcesz wypaść dobrze, robiąc na nim wrażenie? Oto jak powinnaś się zachować.

Co to jest separacja?

Separacja

Separacja jest dobrym wyjściem dla tych małżeństw, które nie chcą podejmować decyzji o rozwodzie. Można powiedzieć, że jest okresem przejściowym, kiedy małżonkowie mogą do siebie wrócić.

Jak załatwić rozwód?

Rozwód

Jeżeli zdecydowaliście definitywnie zakończyć małżeństwo, należy wystąpić do sądu o rozwód. Zastanawiasz się, jakie warunki należy spełnić? Poniżej kilka wskazówek.

Jakie dokumenty potrzebne do rozwodu?

Dokumenty potrzebne do rozwodu

Jeżeli zamierzasz złożyć pozew o rozwód, musisz złożyć stosowny wniosek w odpowiednim sądzie okręgowym. Pamiętaj, że sam wniosek nie wystarczy. Musisz dołączyć odpowiednie dokumenty.

Jak znaleźć partnera idealnego?

Idealny partner

Wydaje Ci się, że znalazłaś idealnego partnera. Jest czuły, przystojny, kochany. Ale czy faktycznie idealny?

Jak unieważnić ślub kościelny?

Unieważnienie ślubu

Kościół nie uznaje rozwodów. Jednak każdego roku do sądów diecezjalnych wpływa nawet 3000 spraw o unieważnienie małżeństwa. Jak więc uzyskać rozwód kościelny?

Jak obudzić fantazje erotyczne?

Fantazje erotyczne

Jesteście małżeństwem z długim stażem, a w sferze intymnej nie dzieje się najlepiej? Kiedyś mieliście fantazje erotyczne, a teraz jest „drętwo”. Sprawdź, jak można to zmienić.

Jak pokonać zazdrość w związku?

Chorobliwa zazdrość

Zazdrość może dodać związkowi pikanterii i w małych ilościach jest zupełnie normalną reakcją. Jednak w nadmiarze może okazać się zabójcza dla każdej relacji.

Mąż ogląda się za innymi - co robić?

Partner adoruje inne kobiety

Twój partner lubi adorować inne kobiety? Wiesz, że to tylko niewinny flirt, ale i tak czujesz się niekomfortowo w tej sytuacji? Masz prawo do sprzeciwu.