Gdzie i jak najlepiej wziąć leasing?

Prowadzenie dużego przedsiębiorstwa wiąże się z nakładami finansowymi, które nie zawsze są możliwe. Posiadanie „pod ręką” gotówki na zakup linii produkcyjnej czy dodatkowych samochodów nie zawsze bywa konieczne.

Leasing

Jeśli prowadzisz firmę, zapewne słyszałeś, że alternatywą dla drogich zakupów może być też leasing. Jest to forma funkcjonująca na naszym rynku od dawna, a polega w przybliżeniu na możliwości korzystania z urządzeń, samochodów czy nieruchomości, które faktycznie nadal są własnością instytucji leasingowej. Jak najlepiej wziąć leasing?

  1. Przed podjęciem decyzji o zawarciu umowy, powinieneś zapoznać się z ofertą prezentowaną na konkretnych i wiarygodnych portalach finansowych. Jeśli potrzebny Ci samochód osobowy lub ciężarowy, możesz skorzystać z propozycji firmy leasingowej Get In Leasing, działającej na tej samej platformie, co renomowany Getin Bank. Proponowana oferta warunkowana jest wpłatą własną w wysokości 25% oraz rozłożeniem spłat leasingowych na 84 miesiące.
  2. Jeśli nie dysponujesz większą gotówką, powinieneś skorzystać z oferty firmy proponującej pojazdy używane. Ich ceny bywają niższe, a oferowane warunki leasingu korzystniejsze. Przykładowa oferta to propozycja Masterlease.
  3. W leasing możesz także wziąć maszyny przemysłowe a nawet nieruchomości, jednak w tym celu musisz znaleźć grupę kapitałowa, pod egidą której działa firma leasingowa zawierająca podobne umowy.
  4. Wybór właściwej propozycji i jej staranne przeanalizowanie pod kątem twoich możliwości skłania do wypełnienia wniosku przez Internet i oczekiwania na kontakt z konsultantem, który wyjaśni wszystkie zawiłości umowy oraz wskaże warunki jej zawarcia.

Zobacz też:

Jak wybrać faktoring dla firmy?

Firmowe spotkanie biznesowe

Pośrednictwo handlowe znane jest od dawna i często wielkim producentom bardziej opłaca się sprzedać „na pniu” całą produkcję o kilka złotych taniej, niż szukać pojedynczych odbiorców na kilka opakowań.

Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Kobieta wybierająca biuro rachunkowe przez internet

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy jednoosobowej lub rodzinnej i musisz prowadzić własną księgowość, często potrzebujesz w tej pracy pomocy. Może Ci ją zapewnić odpowiednie biuro rachunkowe.

Gdzie i jak wziąć kredyt mieszkaniowy z dopłatami?

Para młodych osób zastanawia się nad kupnem mieszkania na kredyt

Jeśli jesteś osobą młodą i niedawno zawarłeś związek małżeński oraz doczekałeś się potomka, zapewne marzysz o usamodzielnieniu, posiadaniu własnego kąta i odrobiny intymności. Poszukaj kredytu mieszkaniowego z dopłatą.

Jak wziąć kredyt mieszkaniowy z programem Mieszkanie dla młodych?

Młodzi ludzie z kluczem do mieszkania

Choć program „Rodzina na swoim” dobiegł końca, rząd przygotował nową propozycję ułatwień kredytowych. Jakie są zasady programu „Mieszkanie dla młodych?”

Jak wziąć kredyt studencki?

Młodzi ludzie i pieniądze

Nie chcesz obciążać rodziców kosztami swoich studiów? Weź kredyt studencki – podpowiadamy, co musisz zrobić, by go otrzymać.

Jak dobrze prowadzić budżet domowy, bez konfliktów?

Kobieta wrzucająca pieniądze do skarbonki, którą trzyma mężczyzna

Nie wyobrażacie sobie wspólnego konta? Oboje lubicie mieć odłożone, tylko swoje kwoty? Dowiedzcie się, jak prowadzić oddzielny budżet, by nie był on powodem konfliktów.

Jakie prawa ma klient?

Kobiety / klientki po udanych zakupach

Większość klientów nie zna swoich praw – a sprzedawcy ochoczo to wykorzystują. Dowiedz się, co możesz i zacznij korzystać ze swoich przywilejów.

Jak zmniejszyć rachunki za wodę?

Mycie rąk wodą z kranu

Rachunki za wodę szokują cię swoją wysokością? Zmień to. Wystarczy kilka nowych nawyków, by zachować część pieniędzy w portfelu.

Jak założyć własną działalność gospodarczą krok po kroku?

Zespół osób w firmie

Wiesz już na pewno – czas pójść na „swoje”. Najwyższy zatem czas… wziąć się do pracy. Co należy zrobić, by otworzyć własną działalność?

Jak dostać zasiłek rodzinny?

Polskie pieniądze

Wasza rodzina ma niskie dochody? Możecie postarać się o zasiłek z Ośrodka Pomocy Społecznej. Sprawdź, czy taka pomoc Ci się należy.

Jak i gdzie wziąć szybko pożyczkę przez internet lub telefon?

Kobieta z telefonem komórkowym i laptopem

Często zdarzają się sytuacje, w których zachodzi konieczność dostępu do szybkiej gotówki. Brak oszczędności uniemożliwia ich wykorzystanie, a nie zawsze można pieniądze pożyczyć od rodziny czy bliskich osób.