Jak poderwać mężczyznę?

Jeżeli podoba Ci się pewien mężczyzna, ale nie do końca wiesz, jak zwrócić jego uwagę i wzbudzić sympatię, poznaj przydatne i sprawdzone porady.

Kobieta z mężczyzną na randce w restauracji

Wygląd – mężczyźni to wzrokowcy. Nie zwrócą uwagi na dziewczynę zaniedbaną i w luźnym dresie. Chcąc zrobić pierwsze dobre wrażenie na spotkanie załóż sukienkę z lekkim dekoltem, nie krótszą niż do połowy ud. Dekolt może uwidocznić Twoje wdzięki. Pamiętaj, aby nie przesadzić. Mężczyźni nie biorą na poważnie kobiet skąpo ubranych z biustem na wierzchu. Do sukienki koniecznie włóż szpilki. One wydłużą nogi i nadadzą Ci kobiecości. Rozpuść włosy.

Zapach – mężczyźni uwielbiają pachnące kobiety. Dobierz odpowiednie perfumy, a on Ci się nie oprze. Większość mężczyzn zapamiętuje zapach perfum. Wybierz subtelne i delikatne. Wystarczy, że użyjesz odrobinę za uszami i karkiem.

Makijaż tylko delikatny. Postaw na naturalność. Używaj kosmetyków, które podkreślą Twoje zalety. Jeśli posiadasz niedoskonałości, zatuszuj je. Dłonie pielęgnuj peelingami, żelami, balsamami i kremami. One stanowią Twoją wizytówkę.

Jeśli już będziesz wyglądała rewelacyjnie, to zwróć uwagę na zachowanie.

Zobacz też:

Jak sprawić, by on zaczął sprzątać?

Mężczyzna sporzątający w domu.

Jeśli twój mąż jest typem bałaganiarza, a ty lubisz porządek, możesz mieć już dość waszego związku. Jednak zamiast myśleć o rozwodzie, warto przekonać go, że sprzątanie to wasz wspólny obowiązek.

Jak zakończyć związek?

Związek przed rozstaniem

Wiesz już na pewno, że ten związek nie ma sensu? Musisz go zakończyć. Zrób to jednak z klasą – tej drugiej osobie należy się szacunek.

Jak radzić sobie z nudą w związku?

Nuda w związku kobiety z mężczyzną

Nie wiesz, co się z wami stało – jeszcze nie tak dawno nie mogliście nacieszyć się sobą, a dzisiaj zwyczajnie się nudzicie. Masz już dość wiecznie takich samych wieczorów? Skorzystaj z naszych rad.

Jak wzbudzić zazdrość w mężczyźnie?

Zazdrosny mężczyzna

Nadmierna zazdrość bywa powodem wielu problemów w związku. Z drugiej strony – znane powiedzenie głosi: „nie ma miłości bez zazdrości”. Jak sprawić, by on stał się zazdrosny chociaż… odrobinę?

Jak przekonać partnera do ślubu?

Termin ślubu

Jesteście już ze sobą bardzo, bardzo długo. Wszystkie twoje koleżanki już dawno noszą obrączki albo pierścionki zaręczynowe. A ty… wciąż czekasz. Co zrobić, by i on w końcu zaczął myśleć o ślubie?

Jak przygotować romantyczny wieczór?

Kobieta podczas romantycznego wieczoru z mężczyzną

Planujesz romantyczny wieczór, ale nie wiesz, jak go przygotować? Spokojnie – znamy kilka sposobów na to, by on był zachwycony!

Jak poderwać kolegę z pracy?

Kobieta i mężczyzna w pracy

Istnieje ogromna ilość par, które poznają się w pracy i zakochują w sobie. Ty również możesz być jedną z takich osób! Tylko… jak właściwie poderwać kolegę z pracy?