Czego nie mówić mężczyźnie będąc z nim w związku?

Będąc w związku należy mówić sobie wszystko szczerze. W rzeczywistości nie zawsze tak jest. Czasem lepiej przemilczeć pewne sprawy lub porozmawiać delikatnie tak, aby nie zranić bliskiej nam osoby.

Kobieta i mężczyzna w związku

Główne problemy, z jakimi zmagają się faceci to ich łysienie, relacje z matkami, życie seksualne. Nie opłaca się mówić zbyt szczerze ponieważ to działa w dwie strony. Pytając męża o nasza sylwetkę oczekujemy pozytywnej odpowiedzi. Często nie chcąc komuś sprawić przykrość używamy „białych kłamstw”, ale robimy to w dobrej wierze. Mężczyźni z wiekiem łysieją. I na tym punkcie są wrażliwi. Kobiety chodzą do fryzjera, farbują włosy, zmieniając kolory, stosują kremy odżywki. Faceci mają mniejsze możliwości. Pamiętaj, że jeśli Twój mąż zacznie łysieć to bądź dla niego wsparciem.

Tak samo w stosunku do tycia. Jeżeli przytył nie złość się na niego tylko zmień dietę dla was.

Nigdy nie krytykujcie swoich rodziców. W tych sprawach zdajcie się na rozmowę wyjaśniającą dokładnie problem. Mężczyzna zarabiający mniej jest gorszy? Nie postrzegaj tego w taki sposób, wspieraj męża. Być może to on spędza więcej czasu w domu nad opieką dzieci niż Ty. Pomyśl, że Ty mogła byś być na jego miejscu. Nie opowiadaj mężowi o swoim poprzednim życiu seksualnym i podbojach. Sprawność seksualna dla mężczyzn uznawana jest za rzecz honorową. Jeśli chcesz coś zmienić łóżku to zaproponuj to delikatnie.

Zobacz też:

Co zrobić, żeby mieć udaną pierwszą randkę?

Kobieta na pierwszej randce

Zrobienia dobrego wrażenie to jeden z celów pierwszej randki. Jeżeli nie zawsze udaje Ci się go osiągnąć, dowiedz się czego unikać, a czym zaskakiwać, by randka była udana.

Co odpowiada za brak ochoty na seks?

Para w łóżku

Estrogen jest hormonem, który odpowiada za nasze zdrowie, nastrój i zachcianki. Zaburzenie pracy tego hormonu może być dla nas niekorzystne.

Jak ożywić miłość po latach związku?

Para po wielu latach spędzonych razem

Jesteście razem od wielu lat? Czujecie, że odsunęliście się od siebie?

Czego unikać na randce?

Nieudana randka

Wybierasz się na randkę? Boisz się, że nie wypadniesz najlepiej? Aby tego uniknąć pamiętaj o kilku radach.

Jak poderwać mężczyznę?

Kobieta z mężczyzną na randce w restauracji

Jeżeli podoba Ci się pewien mężczyzna, ale nie do końca wiesz, jak zwrócić jego uwagę i wzbudzić sympatię, poznaj przydatne i sprawdzone porady.

Jak sprawić, by on zaczął sprzątać?

Mężczyzna sporzątający w domu.

Jeśli twój mąż jest typem bałaganiarza, a ty lubisz porządek, możesz mieć już dość waszego związku. Jednak zamiast myśleć o rozwodzie, warto przekonać go, że sprzątanie to wasz wspólny obowiązek.

Jak zakończyć związek?

Związek przed rozstaniem

Wiesz już na pewno, że ten związek nie ma sensu? Musisz go zakończyć. Zrób to jednak z klasą – tej drugiej osobie należy się szacunek.

Jak radzić sobie z nudą w związku?

Nuda w związku kobiety z mężczyzną

Nie wiesz, co się z wami stało – jeszcze nie tak dawno nie mogliście nacieszyć się sobą, a dzisiaj zwyczajnie się nudzicie. Masz już dość wiecznie takich samych wieczorów? Skorzystaj z naszych rad.

Jak wzbudzić zazdrość w mężczyźnie?

Zazdrosny mężczyzna

Nadmierna zazdrość bywa powodem wielu problemów w związku. Z drugiej strony – znane powiedzenie głosi: „nie ma miłości bez zazdrości”. Jak sprawić, by on stał się zazdrosny chociaż… odrobinę?

Jak przekonać partnera do ślubu?

Termin ślubu

Jesteście już ze sobą bardzo, bardzo długo. Wszystkie twoje koleżanki już dawno noszą obrączki albo pierścionki zaręczynowe. A ty… wciąż czekasz. Co zrobić, by i on w końcu zaczął myśleć o ślubie?

Jak przygotować romantyczny wieczór?

Kobieta podczas romantycznego wieczoru z mężczyzną

Planujesz romantyczny wieczór, ale nie wiesz, jak go przygotować? Spokojnie – znamy kilka sposobów na to, by on był zachwycony!

Jak poderwać kolegę z pracy?

Kobieta i mężczyzna w pracy

Istnieje ogromna ilość par, które poznają się w pracy i zakochują w sobie. Ty również możesz być jedną z takich osób! Tylko… jak właściwie poderwać kolegę z pracy?